Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A férfiaknak tényleg nagyobb...

A férfiaknak tényleg nagyobb mértékű a nátha, vagy csak kevésbé tudják tűrni?

Figyelt kérdés
Valami alátámasztást is kérek a válaszhoz, vagy egy forrást. Köszönöm!
2015. nov. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ennek nincs alapja szerintem. A férjem minden náthát, betegséget jól visel, én meg nehezen tűröm, nyűgös vagyok, szenvedek betegség esetén.
2015. nov. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én ugyan rosszul tűröm, viszont max 2-3 nap nálam, évente 1x.

F

2015. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak hiszti, hogy figyeljünk rájuk, mintha nem tolnák magukat egészségesen az előtérbe. Tudod, a tipikus akcióhős is kihordja lábon a tüdőlövést, de végigzokogja, amikor a nő kimossa jóddal a horzsolt vállbibijét.
2015. nov. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Itt egy forrás:

[link]


Lehet benne valami, a nők nem dőlhetnek ágynak ha családjuk van, akkor is el kell látni a gyerekeket, háztartást, én lázasan is megfőzöm magamnak a húslevest, a fiúk ilyenkor ágynak esnek. :-)

2015. nov. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kevésbé tudják türni :D A fiuk már csak ilyenek.....az én férjem minden náthába majd belehal,és a kisfiam is mindig sir az orvosnál/oltásoknál,holott a lányom sosem sirt! Egyszóval mi nők masszívabbak vagyunk ;)
2015. nov. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!