Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vérnyomás csökkentőtől rosszul...

Vérnyomás csökkentőtől rosszullét. Melyik a kisebbik rossz?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

15 éve ,úgy 20 éves koromtól 155 a vérnyomásom.

Nagyon jól éreztem magam,semmi panaszom nem volt,jó EKG,kardio,minden ,15 éve sportolok.

Most egy új sportorvos,mivel látta az eddig 150-155-ös vérnyomásomat,felirt egy vérnyomás csökkentőt,amit 5 napja szedek.Azóta nem tudok edzeni ,mert szédülök,folyamatosan rosszul vagyok,halál félelmem van,ami sosem volt,ha felállok szédülök és a falba kapaszkodva járok,mint egy hulla részeg.A vérnyomásom mióta szedem 120.

Kérdés? Ez mindig igy lesz? Abbahagyjam? ..mert ez igy nem maradhat.

Köszönöm.


2015. dec. 9. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet másik gyógyszer kell, nekem nem volt semmilyen tünetem amikor elkezdtem szedni vérnyomáscsökkentőt. Szerintem mondd el az orvosnak aki felírta.

Amúgy magas vérnyomással nem is szabadna edzeni.

2015. dec. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem,hogy edzeni,hanem 15 éve napi rendszerességgel sportolok,heti 1x a sport tv is közvetiti.

Az ország vezető sportorvosa eddig engedte és jól is tette.

Ezután igy nem tudom mi lesz.

2015. dec. 9. 15:00
 3/5 A kérdező kommentje:

Nekem nagyon úgy tünik,hogy inkább alacsony vérnyomással nem szabad.

Ez csak tapasztalat,de köszi még zelán 1x megpróbálkozom másik gyúgyszerrel

2015. dec. 9. 15:01
 4/5 A kérdező kommentje:
jav. talán,gyógyszer
2015. dec. 9. 15:02
 5/5 anonim ***** válasza:

Gyógyszer helyett vegyél inkább egy puskát, aztán lődd le akinek nem tetszik a magas vérnyomásod!

Az Én vérnyomásom 120/80. Olyan stabil, hogy hitelesíteni lehet vele a vérnyomásmérőket! A háziorvosom vérnyomásmérője viszont 140 et mért! 1000 beteget kezelt magas vérnyomással! Mikor felhívtam erre a figyelmét, kicserélte a vérnyomásmérőjét, azóta csak néhány embert kezel magas vérnyomással!

2015. dec. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!