Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van okom komolyan...

Szerintetek van okom komolyan aggódni?

Figyelt kérdés

Egy ideje azt vettem észre,hogy reggel,amikor felkelek köhögőroham jön rám,és berekedek. A rekedtség szinte egész nap kitart,van hogy napközben elmúlik,de sokszor kell köszörülni a torkomat.

Egyébként nem fáj a torkom,csak olyan mintha marná valami. Savam nincs,vagyis eddig nem tudtam róla,hogy lenne... ugyanakkor hpv-t dignosztizáltak nálam a nőgyógyászaton,amit a megfelelő lépésekkel kezelünk...


Nagyon zavar,főleg így,hogy elkezdtem olvasgatni a témáról,és a torokrák tüneteit dobta fel a kereső rögtön.


Nem dohányzom,és éjszaka sincs gondom a köhögéssel.

Néha pedig fájdalom nyilall a fülembe.


Jövőhéten megyek a fül-orr gégészetre,de addigis hátha tud valaki írni valami hasznosat,amit előre is köszönök!!!


24/N


2015. nov. 19. 13:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Lehet allergia is, vagy pl reflux, nekem is úgy kezdődött , hogy sokáig rekedt voltam, de akkor még nem éreztem a savat.

Majd a fül-orr-gégészeten kiderül, hogy mi a gond, ha sav okozza, akkor azt is észreveszi az orvos.

2015. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Félek,de semmit nem akarok bebeszélni magamnak.
2015. nov. 19. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!