Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kör alakú piros, érdes foltok...

Kör alakú piros, érdes foltok a testen. Gomba vagy ekcéma?

Figyelt kérdés

A vállamon kis kör alakú piros érdes tapintású foltok jelentek meg. Ha gyógyszertári krémmel kenem eltűnik, de akkor a testemen máshol jön elő.

A tarkómnál pedig égő, viszkető piros foltok, ami terjed a fejemen. Gomba lehet?



2015. dec. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
A gomba nem tűnik el, mindég ugyanazon a helyen marad, vagy terjed. Menj el bőrgyógyászatra vele. Lehet több minden. Esetleg fotót tegyél fel róla.
2015. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én se értem,hogy miért nem mész el bőrgyógyászhoz? megvárod amíg mindenhova elterjed?

jó,valóban a(nem magán) bőrgyógyászaton mindig őrültekháza van.. én időponttal szoktam várni 2-3 órát (ha szerencsém van csak ennyit) . de ennyit megér az egészségünk..


+ érdemes lenne tudni,hogy milyen gyógyszertári krémtől múlt el?

és igen, ha tennél fel képet, lehet többet tudnánk segíteni.

nekem atiópiás ekcémám van. gyógyszertári kevert krémet használok rá(receptre). ezenkívül natúr kozmetikumokat használok. és mindig krémezem a kezem,valami általános hidratálóval. ha hagynám kiszáradni,csak rosszabb lenne..

szóval ha kiderül,hogy ekcéma, akkor erre figyelj. na meg nem szabad vakarni,de ez egyértelmű.

ha gomba,akkor szerencséd van, azt valószínű nyomtalanul meg lehet szüneteni!

de mondom, orvos lássa!

2015. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!