Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? Ilyenkor mit...

Mit tegyek? Ilyenkor mit tudna tenni az ember? (Bővebben a leírásban)

Figyelt kérdés

Lassan 4 éve kezdett el fájni a bal csuklóm. Első diagnózis ínhüvely gyulladás volt. Rengeteget rajzolok így hihetőnek is tűnt.

Aztán hónapokkal később sem volt változás. (Kaptam egy merevítőt meg zselés krémet oszt pihentessem. Megvolt)

Az egész storyt írnám le, 4 évig baszakodtak az orvosok (elnézést az obszcén szóhasználatért) azalatt a következő diagnózisok voltak (majd elvetve)- :

-Ínszalagszakadás, Carpalis alagút-szindróma, Ganglion, hyperreflexia, a többit nem néztem meg.

Ganglionnal 1 hónapja műtöttek, majd varratszedésen közölte az orvos aki műtött, hogy hát nem találta meg a gangliont (???) , ugyan folyadék idézem " csordogált, mert megrepedt egy ínszalag" . Bamba pofával álltam, hogy akkor most mivan, mire annyit mondott; "Hát eléggé megynyúlt az ínszalag nem kéne terhelni mert elszakad".

4 éve... 4 éve küldtek orvosról orvosra, voltam neurológián is SŐT LEGELSŐNEK gasztroenterológiára küldtek GYOMORTÜKRÖZÉSRE (ekkor voltam 16 éves, akkor sem értettem, most sem) .

Mihez kezdjen ilyen esetben egy 20 éves (pályakezdő / és még tanuló) lány aki pont bal kezes, és animátornak/grafikusnak tanulna???



2016. jan. 2. 23:58
 1/1 szamo77db ***** válasza:
Olyan hülyék tudnak lenni az orvosok, hogy az nem igaz! Nem tudom a megoldást a problémádra, de én legalább nem több tízmilliós villákban élek. Hollywoodba meg Thaiföldre járkálnak szabadságra, közben meg vonítanak, hogy nekik nem elég a fizetésük.
2016. jan. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!