Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pánikzavar Szindróma Epizodiku...

Shyzx24 kérdése:

Pánikzavar Szindróma Epizodikus Rohamokban Jelentkező Szorongás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ezzel a betegséggel kezelnek nem olyan régen. a kérdésem a következő lenne : van itt olyan ember illetve emberek akik ugyan ezzel a problémával küzdenek vagy küzdöttek? illetve hogy éjszaka felébredek és le vagyok izzadva nektek volt ilyen? vagy abszolult teljesen más a probléma ? normális válaszokat légyszives.

2016. jan. 29. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen periodikusan jelentkező pánikrohamaim vannak és mindig éjjel. Teljesen kiszámíthatatlan. Van hogy hónapokig semmi, utána pedig sűrűbben jelentkezik. Pokoli érzés. Éjszaka arra riadok fel, hogy a halálomon vagyok. Izzadok, remegek, fojtogat a torkom, a szívem kiugrik a helyéből, iszonyúan felmegy a vérnyomásom, hányingerem van, hasmenésem.

Próbálom tudatos gondolkodással és meditációval leküzdeni, de sajnos nem sikerül, a rosszullét mindig sokkal erősebb. Kf. fél óra-óra, amíg tart, de utána napokig olyan vagyok, hogy semmihez nincs erőm.

2016. jan. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nekem abszolult nem ilyen, csak mindig felébredek arra hogy izzadok , alvászavaraim vannak ugy mondva .
2016. jan. 29. 10:29
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Sajnos en is ezzel a panik zavar szindroma epizodikus rohamokkal problemaval kuzdok tavaly szeptember ota. Addig mindenfele kivizsgalason voltam mivel emelyegtem remegtem es azt hittem valami szervi bajom van. Voltam szekletvizsgalaton, laktoz terhelesen, gyomortukrozesen es teljes labor illetve szeklet vizsgalaton es ultrahangon is. Minden eredmenyem negativ lett. Es a gyomortukrozesen mondtak h ez psziches dolog lesz. Ekkor dontottem el felkeresek egy pszichiatert ekkor derult ki a problema. Azota scippa 10mg antibogyot szedek napi 1x es frontin 0.25mg napi 1x (ebbol 3 kene a doki szerint de az kiüt). Gyogyszert mikor elkezdtem akkor 2 rohamom is jott ami addig elotte sose. Azota mar jobban vagyok. De meg szednem kell a gyogyszereket. Nekem az elmult 5 ev valtotta ki. Van ket gyermekem egyik 3 eves a masik pedig 11honapos. A kisebbik kezdetektol nem alszik ejszaka es a kimerultseg illetve a nem alvas es az allando stressz valtotta ki nalam. Elvaltak a szuleim rendorsegi ugyek voltak aaa szoval minden es most csattant ki. Szerintem keress fel pszichiatert es kezeltesd mert sajnos hamar elhatalmasodhat rajtad. Barmi kerdesed van szivesen valaszolok. 27 eves lany
2017. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!