Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Rátok milyen hatással volt a...

Rátok milyen hatással volt a gyógyszer? (pajzsmirigy alulműködés)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 17eves lány vagyok és pajzsmirigy alulműködésem van de még nem kaptam gyógyszert de az orvos azt mondta nem tud többet várni mint 3honapot de akkor már muszáj lesz gyógyszeres kezeléshez nyúlni (hamarosan lejár a 3honap és mennem kell vissza) ti milyen gyógyszert kaptatok? Volt valami bajotok tőle? Pl. Hangulatingadozas vagy menstruációs zavar esetleg hízás /fogyás?

Nagyon félek hogy valami bajom lesz :( köszönöm a válaszokat és legyetek szívesek a korotokat is megirni.:)



2016. márc. 6. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
55%

Letroxot kaptam, felváltva fél és egy szem. Megállt a puffadás, elmúlt a zsíros bőr, fogytam, ki tudom aludni magam, nem felejtek el mindent.

Én is féltem először, de elmondta a doki, hogy teljesen természetes hormon, ugyanaz mint a szervezet által (nem) termelt.

Ha nem szeded, akkor sokkal több gondod lehet! Magas koleszterin, szív-és érrendszeri gondok, hajhullás, hízás (nagy mértékű is lehet!) teherbeesési gondok (ha az leszel akkor a baba látja kárát), feledékenység, kedvetlenség, göbök, ödémák.

2016. márc. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
#11, lemaradt: 21N
2016. márc. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

#9

A 10-es össz. koleszterinem 50 mikrogramm Letrox-al semmit sem változott, 16 évvel ezelőtti pajzsmirígy gyulladás következménye az alulműködés, amelynek semmilyen egészségügyi kihatását nem érzem.

2016. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!