Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történne velem ha inzulin...

Mi történne velem ha inzulin tablettát szedek úgy hogy nem vagyok cukorbeteg?

Figyelt kérdés

Régebben nagyon alacsony volt a cukrom, most normális lett, évente11szer mérem (5,5 volt legutóbb).

(nemi hormonproblemara) nőgyógyász 500 mg Meforalt írt fel, 3 hónapig kell szednem napi 2szer.

Lesz tőle bajom? Ha meguszom hypoglikemia nélkül lehetek tőle a kúra után, később cukorbeteg?


2016. ápr. 4. 12:37
 1/6 A kérdező kommentje:
javítok : évente EGYSZER mérem
2016. ápr. 4. 12:38
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi, a Meforal nem inzulin, és nem okoz hipoglikémiát.
2016. ápr. 4. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors választ! Akkor mi a Meforal? Miért szedi ezt sok diabéteszes?
2016. ápr. 4. 13:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Inzulinérzékenyítő szer. Inzulinrezisztenciások is szedik, kiegészítése a kezelésnek, ők nem cukorbetegek. Anyagcserezavar (szénhidrát anyagcsere) okoz nőgyógyászati gondokat, főleg teherbeesési gondokat, hormonháztartás gondokat. Viszont érdemes lenne elmenned egy UH-ra, pcos van-e.
2016. ápr. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az endokrinológián biztosan megmondják, hogy milyen kizáró okai vannak, hogy cukorbeteg készítményeket szedj, én nem tudom, nekem eddig csak depressziós betegséges panaszaim voltak és csak arra kaptam orvosságot idáig
2016. ápr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ez a hatóanyaga.

2016. ápr. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!