Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hasnyálmirigy-gyulladás?

Hasnyálmirigy-gyulladás?

Figyelt kérdés
Néhány hete fura, szúró érzést érzek a hasam felső részénél, főleg bal oldalon a borda alatt, de néha érzékeny a másik oldalon is, ill. lejjebb is, szóval több helyen. Nyomásra mérséklődik, viszont napközben ritkán érzem, inkább estére. Tehát a tünetek nem erősek, nem fáj szörnyen, inkább csak simán kellemetlen. Bor fogyasztása után jobban érzem. Kezdek aggódni, mert utánaolvastam a tüneteinek, és sajnos sok minden egyezik, viszont nekem nagy fájdalmaim nincsenek, még talán azt sem mondanám, hogy befolyásolna a munkámban vagy bármi másban. Ez hasnyálmirigy-gyulladás lehet? Van, akinek vannak hasonló tapasztalatai?

2016. ápr. 8. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A hasnyálmirigy gyulladás nagyon fájdalmas. De azért elmehetnél legalább a háziorvoshoz.
2016. ápr. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bizony az nagyon fáj; én már csak tudom, tavaly májusban nekem volt!
2016. ápr. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. ☺ Igen, én is hallottam arról, hogy kibírhatatlan fájdalmakat tud okozni, viszont olvastam azt is, hogy létezik enyhébb tüneteket okozó változata is, ami ráadásul nagyobb "rombolást" képes okozni... És mivel a beteg elhessegeti így a dolgot, már akkor fordul orvoshoz, mikor késő...
2016. ápr. 10. 21:30
 4/5 anonim válasza:

Kedves #2-es!


Szia olvastam,hogy neked volt hasnyálmirigy gyulladásod kb egy éve.Én most vagyok vele kórházban. :(

Most már ugyanúgy ehetsz mindent,vagy a régi életemet felejtsem el nyugodtan???

2016. júl. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok a kettes! Én úgy tudom, hogy nincs olyan, hogy nem jár fájdalommal a hasnyálmirigy gyulladás. Írtam privátban, ha azt iszod, amit én, akkor tuti minden rendben lesz...
2016. júl. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!