Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez lehet cukorbetegség?

Ez lehet cukorbetegség?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok,egyik ismerosom feltetelezte hogy cukorbeteg lehetek,szerintetek?

Tavaly kezdodtek emesztesi problemak,15 kilot fogytam,folyamatos hasmenes.ez egy 8 honap utan,es egy rakat kura,es gyogyszer utan abba maradt.visszais jott az a 15kg,viszont korhazba kerultem a telen,gyomorgyulladassal.es megint visszaestem es keptelen voltam szinte barmit is megemeszteni.a cukorszintet is mikor mertek magas volt,mind 2x.de most egy 2 hete ramjott az ehsegerzet,faradekonysag.es fekete,cefre szagu szeklet.emelett nem tudom mennyire jatszik kozre hogy 7 honapja nincs menstruaciom(nem talaltak semmit)

Ha valaki ert ehhez,megkoszonnem ha segitene:)



2016. máj. 22. 16:34
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok orvos, ezért csak a családban előfordult betegség alapján tudok neked válaszolni.

A fekete széklet vérzésre utal, lehet nyombélfekélyed, de lehet ez vastagbél probléma is. Ezzel mindenképp gasztroenterológiára kellene menned.

A menstruáció elmaradása, - mivel nem vagy terhes - hormonzavarra utal, de ez nőgyógyászatra tartozik.

Szerintem több, egymástól különböző betegséggel küzdesz,

legalább erre a két helyre kérj beutalót a háziorvostól, aztán majd a szakorvosok küldenek tovább, ha úgy gondolják.

16 évesen magadnak kell ezen vergődnöd?

Nincs édesanyád, szüleid?

Ne haragudj, hogy ilyesmit kérdezek, de általában a szülő oldja meg az ilyen problémákat egy gyereknél.

Ha esetleg nincsenek szüleid, írj és ha egyébbel nem is, de jó tanáccsal megpróbálunk segíteni!

Gyors gyógyulást kívánok neked!

2016. máj. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!