Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek depresszios vagyok?

Szerintetek depresszios vagyok?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok. Tavaly oktoberben szültem. Szülés után 3honapig semmi baj nem volt. Utanna jott a pokol. Folyton ideges voltam, minden kis hülyesegen felhuztam magam, elkezdtem rohamosan fogyni, hullik a hajam, és minden ok és elozmeny nelkul hányok. Terhesseg kizart. Voltam mindenfajta vizsgálaton (hasi uh rontgen EKG gyomortukrozés vervetel vizeletvizsgalat) de sehol nem derult ki semmi monden vizsgalat negativ lett. Viszont minden orvos akivel beszeltem azt javasolta nezessem meg magam hogy neme vagyok depresszios. Szerintetek ezek a tunetek utalhatnak erre a betegsegre? Valaki volt már igy? Valaszokat koszonom.
2016. jún. 5. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem voltam még így, de lehet depresszió. Semmit sem veszítesz, ha kivizsgáltatod. Ha kezelést kapsz, és jobban leszel, akkor meg csak nyerhetsz.
2016. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Engem csak az zavar hogy nagyon levagyok fogyva meg mindenen felidegesitem magam. Soha nem voltam meg ilyen ingerlekeny
2016. jún. 5. 18:52
 3/3 anonim ***** válasza:
A depresszió oka, hogy valamiért az örömérzetet okozó vegyületek nem mennek át az idegsejteken, vagy gyorsan lecsökken a szintjük a vérben, gyorsabban, mint normál esetben. Az eredmény lehet ingerlékenység is. Ezt ki kell vizsgálni.
2016. jún. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!