Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a probléma? Betegség?

Mi a probléma? Betegség?

Figyelt kérdés

Az lenne a problémám hogy kb már 2 hónapja egyszerűen mintha teljesen megváltozott volna bélrendszerem.

Alhasi fájdalmaim vannak gyakorlatilag sokszor, miután ettem vagy estefele. Túlzott nyomott érzés, rendszeres székletem viszont van, nem véres, normális, de itt jön a másik probléma. Ürítés végén nem érzem megkönnyebbültnek magam, nem vagyok kiürülve, érzem hogy még kéne, de nem megy. Most is érzem a végbelemben, de nem tudok mit csinálni vele. Ha behúzom a hasam az a legfájdalmasabb, de azért nem mertem elmenni orvoshoz, mert félem hogy felnyomnak műszereket, béltükrözés stb. Szeretném segítségeteket sürgősen! 14 éves vagyok és fiú.

Köszönöm!



2016. jún. 15. 21:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Talán aranyér? A végbélnyílást is mostanában furcsán éreztem. De NINCS véres székletem.
2016. jún. 15. 21:11
 2/2 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy prosztata-probléma. Azért kéne minél hamarabb elmenni háziorvoshoz, mert minél előbb diagnosztizálják a problémát, annál enyhébben és gyorsabban kezelhető. Nem akarlak ijesztgetni, de ha tudnád, mennyire fáj mondjuk egy prosztatarák (amire neked ebben a korban kb. nulla az esélyed!), akkor nem félnél attól, hogy "felnyomnak műszereket". Egyébként is feltalálták már az ultrahangot, MR-t, CT-t, sokszor nem kell belülről vizsgálni a testet, hogy belelássanak.
2016. jún. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!