Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Terheléskor normális reakció?

Terheléskor normális reakció?

Figyelt kérdés

Elkezdtem hosszú idő után újra edzeni. ( 9 hónap alatt nem sportoltam semmit) Úgy próbáltam nekiállni, mint ahol anno abbahagytam. Hamar rájöttem, hogy ez nem megy, közelében sem vagyok az akkori edzettségemnek.

Hozzáteszem, hogy kialakult télen egy szívritmuszavar, voltam kivizsgálások, EKG, ultrahang, 24 órás, kivéve a terhelésest.

Kardiológusom ajánlotta, hogy mindenképpen sportolnom kell. Gondolom akkor egészséges vagyok, nem? (a papíromon egyhe szívritmuszavart írtak, amire gyógyszert adtak, de most próbálom nem szedni, mivel a sporttal próbálom a stresszt levezetni.


Viszont terhelés alatt többször erősen lüktet az ütőér a nyakamon és olyan érzésem van, mintha olykor-olykor bal oldalamon szúrást éreznék. Nem csak terhelés alatt az utóbbi. Ez lehet valami ideg, ami ezt csinálja?

22 éves vagyok


2016. júl. 2. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Edzetlen vagy ennyi. Majd megerősödsz és jobb lesz. Fokozatosan építsd fel és nem lesz baj. Az ér lüktetése normális, mert dolgozik a szervezeted.
2016. júl. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2016. júl. 3. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!