Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez betegség vagy normális...

Ez betegség vagy normális emberi reakció?

Figyelt kérdés
Na jó akkor elkezdem.Az első ilyen eset ami velem történt az az volt amikor megnéztem a Hős legendája sorozatot(gyors tempó), utána nemtudom menniy idő elteltével az Éhezők viadala első részét most pedig a Korra legendája című sorozatot. Idáig az első két esetnél pár nap után ha jól emlékszem elmúlt és most is kicsit enyhébb mint tegnap amikor befejeztem a sorozatot.Szóval ezek az alkotások vége után valami rossz érzés fogott el, de nem a filmekkel volt a gond mert tetszettek hiszen végignéztem őket a sorozatokat szinte egész nap megállás nélkül is.Egyszerűen letört voltam szomorú és nagyon nemérdekelt más a sorozaton/filmen kívül csak az, hogy vége van és mennyire rossz, hogy nemtudok többet megnézni belőle.Ennek hatására amikor az Éhezők viadalát megnéztem elolvastam a 3.könyv feléig alig 1 hét alatt és tudni kell a kötelezőolvasmányokat kisem nyitom szóval nemmondanám hogy szeretek olvasni, de eztláttam egyetlen útnak, hogy foglalkozzak a művel.A hős legendáját 1-2 év után ujranéztem és ugyan elkapott a sorozat és megnéztem gyorsan de már nemvolt letörtségem vagy legalábbis nememlékszem rá(ergó biztos nemtartott ki másnapig). Most a Korra legendája után egy nappal megint ez a letörtség lepett el és hogy akármit megnéznék ami a sorozattal kapcsolatos elolvastam egy csomó hozzászólást fórumot a végéről.Ehhez kérném a tanácsotokat esetleg szakvéleményt ha valaki ezt olvasgatja most.Ez egy betegség vagy emberi reakció esetleg van valami rejtett kapocs a 3 mű között ami megfogott belül és ezért került közel hozzám mindegyikük?Kérlek titeket ez most komoly dolog nemtudom mivan velem.

2015. aug. 13. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, mert éppen most fejeztem be egy rohadt jó könyvet :D
2015. aug. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen, ez normális. Baromira megfogott a sztori, és letört vagy, mert nincs több. Sok ember a könyvekkel szokott így lenni, ahogy az első is írta, és velem is előfordult már. :) Amúgy a hős legendája egy könyvsorozat alapján készült, szóval ha nagyon hiányzik, akkor olvasd el, tudtommal sok része van: Terry Goodking Az igazság kardja

[link]

2015. aug. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nyugi, én is így vagyok vele. Ha látok egy jó filmet vagy olvasok valami jó könyvet, mindig ilyen érzés jár át.... :)
2015. aug. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azért egy vizsgálat nem árthat.
2015. aug. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez teljesen normális! A molyon láttam egy csajt, aki sírógörcsöt kapott, miután elolvasta a Trónok harca 5. részét. Velem ugyanez volt, amikor végigolvastam az SZJG-t. :D Ez teljesen normális, ne félj:)
2015. nov. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!