Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet ez valami pszichiátriai...

Lehet ez valami pszichiátriai betegség? (többi lent)

Figyelt kérdés
15éves, lány vagyok. Óvodás korom óta kerülöm az embereket és utálok mások társaságába lenni. Kommunikálni idegen emberekkel szinte nem is tudok és utálok. Nagyon félénk vagyok, szinte senkibe se bízom meg. Barátaim nincsenek és ha valahova elhívnak akkor én azonnal nemet mondok. Jobban szeretek itthon egyedül lenni. Volt már öngyilkossági szándékom, de soha se tettem semmit. Szinte állandóan rossz kedvem van, néha tudok jókat nevetni de a szomorúság érzete mindig a legerősebb volt. A jövőmet reménytelennek tartom. Szerintetek el fog ez majd múlni? Vagy lehet ez valami pszichiátriai betegség? Normális kommenteket várok, nem utálkozó és lekicsinylő válaszokat.

2016. júl. 4. 22:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Normális, hogy van ilyen az ember életében, de ne hagyd, hogy ez az érzés uraljon.

Első lépésként próbálj meg igent mondani! Hidd el, egy próbálkozástól semmi rossz nem lehet. Hátha kedvet kapsz! Hallgass sok vidám zenét:)

2016. júl. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Volt mikor elmentem "buliba" szüleimmel de akkor is elmentem egyedül egy olyan helyet keresni ahol nincs ember és sírás kerülgetett, haza akartam menni mert én nekem nem jó sok ember között lenni. Próbálom megjátszani magam, hogy nem zavar a tömeg, de amint hazaérek az ágyamba szoktam sírni.
2016. júl. 4. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Mostanában elég sok az ilyen jellegű problémával küzdő tini. Nem hinném, hogy pszichiátriai betegség lenne. Találj magadnak valami hobbit, amit nem egyedül csinál az ember. Egyébként meg huszonéves korodra ki fogod ezt nőni, ha nem előbb.
2016. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Megértem az érzést!!!!

De döntsd el: akarsz másokkal lenni? Mert ha igen, meg kell találnod a társaságod, és az csak az új dolgok kipróbálásával fog menni. Látod a szüleiddel való buli nem jött össze. Nem történt semmi baj, csak nem volt jó. Keresel mást.

2016. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Èn szívesen beszèlgetek veled règen èn is zàrkózott voltam de a többiek segìtettek kibontakozni :)
2016. júl. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
+ csináld azt amit szeretsz, mozdulj ki! Embert még nem néztek hülyének, mert valamit egyedül csinált,amit szeret. (azért éjszaka ne menj el egyedül bulizni)
2016. júl. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!