Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki mondjon valamit PAJA-G...

Valaki mondjon valamit PAJA-G ről! Igaz hogy meg halt?

Figyelt kérdés

2016. júl. 13. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
57%

Szia, Hát igazából az emberek 95% nem tudja leküzdeni magát a Rákon..

Sziasztok!



"Ez most egy fontos levél nektek! Aki eddig követett engem,illetve a csapatomat,az tudja hogy egy elég komoly harcot vívok a rákkal, azért hogy életben maradjak,idestova két éve alkalmaznak rajtam kemoterápiát,ami folyamatosan roncsol és nincs előrelépés a gyógyulás felé,már nehezen bírom a kezeléseket.. Van viszont Nyíregyházán egy kezelés,amit sokan úgy emlegetnek hogy “Az utolsó esély”... ez a kezelés illetve műtét 4 millió Ft-ba kerül! Arra szeretnélek titeket kérni,amennyiben van rá mód, támogassatok ebben a harcban ti is! Minden egyes pólót ,illetve ruhát,CD-ét ha megvesztek akkor ti is löktök egyet rajtam az egészség felé.

Aki úgy gondolja,bankon keresztül is tud utalni,erre a bankszámlaszámra :Jecsmenik Pálné

Belföldről: 10400951-86767-187-52841002 (K&H Bank)

Külföldről: HU50 1040 0951 8676 7187 5284 1002 (swift: OKHBHUHB)

Személyesen vásárolhattok Wanted cuccokat a G26 nevű Boltban: 15ker Bp,Szentmihályi út 171. Fszt. G32(ÁZSIA CENTER MELLETT) Telefonon rendelhető: 06 70 284 41 79 számon.

Minden segítséget és megosztást is előre is köszönök,remélem hamarosan együtt nevetünk ezen az egészen!

Paja G..."


Ez volt a ZUTolsó üzenete, én úgy hallottaM, h elhúnyt. Ha ez igaZ, aKKOR nyugodjon békében

2016. júl. 13. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is úgy hallottam hogy elhunyt.
2016. júl. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ma láttam róla egy hírt,amiben közölték,hogy elhunyt.
2016. júl. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Beszedett minden szintetikus mocskot , sajnos nàla kialakult a Ràk, ilyen fiatalon ritka nagyon a ràk, genetikajaban is benne lehetett de a sok vegyi szintetetikus szarokkal meg rà is segitett! Nyugodjon békében!
2018. okt. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

@16:41


Ismerted személyesen? Esetleg orvos vagy te voltál a kezelő orvosa? vagy honnan vagy ennyire jól tájékozott? bírom az ilyen mindenhez IS értő csíra megmondó embereket.

2018. okt. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!