Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Napokig tartó fáradtság,...

Napokig tartó fáradtság, álmosság?

Figyelt kérdés
Már napok óta fáradtnak, nyomottnak érzem magam. Csak feküdni esik jól. A fejem is fáj néha, és hőemelkedésem is volt. Emellett az étvágyam sincs rendben, és türelmetlen is vagyok. Ha elmegyek itthonról majd össze esek annyira kimerülök. Ez mitől lehet, és hogyan tudnám enyhíteni?

2016. júl. 13. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihenj, lehet hogy csak tul voltàl hajszolva. Ha tovàbbra is fenn àll menj el orvoshoz. Ha az orvos azt mondja hogy nincs semmi bajod csak tovàbbi pihenésre van szükséged, esetleg felir pàr vitamint de az àllapotod nem javul, nah akkor irj megint.
2016. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném hogy túlhajszoltam volna magam. Egyik napról a másikra lett ilyen, és aznap estére már hőemelkedésem is volt. Multivitamint szedek, egyenlőre semmi hatása. Lassan már 1 hete hogy fenn áll.
2016. júl. 13. 19:26
 3/4 anonim ***** válasza:
|Elsö vàlaszolo vagyok|Ha nem gàtol munkàban / napi tevékenységekben, akkor még legalàbb 1-2 hétig megérné a vàrakozàs, manapsàg a mellékvese-kimerültség miatt szokott ilyen lenni. Ha szeretnéd, leirhatom privàtban a többi tüneteit, egyéb jeleit, hogy azonositani tudd.
2016. júl. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy tanuló vagyok és nyári szünet van. Szóval olyan nagyon komoly dolgom nincs. Ma már a hűvösebb időben pár órát elvertem a belvárosban, de annyira elfáradtam mire hazaértem, hogy az ájulás határán vagyok.
2016. júl. 14. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!