Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vesebajjal szoljak a szüleimnek?

Vesebajjal szoljak a szüleimnek?

Figyelt kérdés

Tavaly februárban 2hetet töltöttem a korházban mert nagyon homokos volt a jobb vesèm. Nem kaptam semmi gyógyszert sem semmijen tippet vagy valamit. Az utóbbi 2 hónapban nagyon görcsöl nèha a vesèm . De annyira hogy nèha le kell feküdnöm külömben összecsuklik a lábam ès földön kötök ki. Eddig vettem be No-Spat ès aludtam mire fölkeltem. Mostmár hiába veszek gyógyszert nem hat semmit. Fèlek szolni a szüleimnek mert azt fogják mondani hogy az èn bajom kellet nekem kosárlabdázni ès focizni amikor tudtam mi a bajom. aztán megint 2-3hèt korház esetleg egy műtèt. Mit tegyek? Valami házi praktika?

Ha korházba kerülök ott mitcsinálnak majd velem? :( :'(

14/L/168cm/49kg.



2016. júl. 15. 07:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Szólj nekik! Menjetek el orvoshoz!
2016. júl. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Persze hogy szólj a szüleidnek!!Ez nem játék!Komolyabb baj is lehet belőle ha nem mész időben orvoshoz!
2016. júl. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Senki sem mondta még neked, hogy sokkal több vizet kellene innod?
2016. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!