Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van olyan pszihológus vagy...

Van olyan pszihológus vagy pszihiáter Békásmegyer környékén, aki megvizsgálna, diagnosztizálna, v ilyesmi, és nem szól a szüleimnek akkor se ha tényleg komoly baj van velem?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy szerintem kleptomániás vagyok. kiskorom óta lopok el dolgokat, amikre nincs szükségem, és később nem is használom őket. Általában ékszereket loptam boltokból, vagy édességeket, még akkor is, ha volt nálam elég pénz. Egyszer volt nálam 1000 forint, és nem is voltam éhes, mégis elloptam egy csomag gumicukrot, amit aztán kidobtam. És így tovább. A barátaimtól is elloptam dolgokat, karkötőket, kulcstartókat, ilyesmi. Egyszer dühös vltam a legjobb barátnőmre és elloptam a telefonját, majd leadtam a portán. Miután ellopok valamit általában gyorsan megszabadulok tőle, mert nyomaszt, hogy mi lesz, ha megtalálják. Teljesen jó körülmények között élek, családi házban, és budapest egyik legjobb gimnáziumába járok. Én sem értem utólag, hogy miért csinálom. :( Bocsi, ha ez rendszertelen lett.

2016. márc. 23. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vavy kozvetlen veszelyben, nem bantalmazol senkit, akkor az orvosi titoktartas kotelezi, nem fog szolni a szuéeidnek egyik sem.
2016. márc. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress a neten egy lélekgyógyászt, és hívd fel telefonon. Kérdezd meg tőle, hogy elvállalná e? Aztán megbeszélitek az időpontot, a helyet, azt ennyi...meg a pénzt...mert ő is pénzből él. Kifizeted amint végeztetek, aztán visszalopod tőle. Így láthatja, hogy nem viccelsz.
2016. márc. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Szia! Hany eves vagy? Special hozzam is fordulhatnal, de ismerek egy jo szakembert a Bogdani ut fele!
2016. márc. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már ékszereket lopsz boltból, akkor ezzel a problémával komolyan kell foglalkozni. Ha jómódú családban élsz, az nem érthetetlenné teszi a viselkedésed, hanem épp fordítva, talán túlságosan is megkaptál mindent - de ezt majd a szakember elmagyarázza. Mindenképp keress föl egy pszichológust, mert ez "házilag" nem kezelhető probléma, és előbb-utóbb nagy bajba fogsz kerülni...
2016. ápr. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!