Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha egy alkoholista, akinek...

Ha egy alkoholista, akinek fizikai elvonási tünetei is voltak, leáll pár hétre, szóval az elvonási tünetek megszűnnek, utána egyszeri berúgástól is másnap újra remegni fog a keze, vagy több idő kell, mire újból kialakul a fizikai függőség?

Figyelt kérdés
2016. júl. 27. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy alkoholistánál néhány hét alatt nem szűnik meg az elvonási tünete, hiszen a szervezete emlékszik mindenre, és a válasz soká fog bekövetkezni. Viszont akinek erős akarata van, az végleg abba tudja hagyni az ivást. Én 67 éves vagyok, már több mint 20 éve nem iszom. Egyik napról a másikra leszoktam róla, nem abbahagytam, hanem leszoktam róla! Óriási különbség van abbahagyás és leszokás között.
2016. júl. 28. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 UseYourBrain ***** válasza:
Azt érzem a kérdésben, hogy tudja az illetőről(magáról), hogy alkoholista de mégsem akar leszokni hanem csupán csak "leállni pár hétre". Az alkoholizmus nem vicc, ha nem áll szándékában leszokni kérem ne tegyen fel kérdéseket ezzel kapcsolatban. (A fizikai függőség nem fog elmúlni 1-2 hét alatt, tehát igen sokkal több időre van szükség)
2016. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 UseYourBrain ***** válasza:

Azt érzem a kérdésben, hogy tudja az illetőről(magáról), hogy alkoholista de mégsem akar leszokni hanem csupán csak "leállni pár hétre". Az alkoholizmus nem vicc, ha nem áll szándékában leszokni kérem ne tegyen fel kérdéseket ezzel kapcsolatban.


(A fizikai függőség nem fog elmúlni 1-2 hét alatt, tehát igen sokkal több időre van szükség)

2016. júl. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!