Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet?

Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés

Azért írok, mert az utóbbi két-három hétben érdekes "tüneteket" vettem észre magamon. Először is nagyon lelassult az anyagcserém, ennek következtében az utóbbi 2 hétben 4 kilót híztam és mivel alapból normál testsúlyú vagyok és alacsony, nagyon meglátszik. Ráadásul a hasamra, övtájékon a hátamra és az arcomra híztam, ami eddig nem volt jellemző. egyfolytában levert és fáradt vagyok, az egészséges étkezés és a rendszeres sport ellenére is. A hangulatom is elég rossz és (valószínűleg) a hízás következtében a menstruációm is kimaradt. <--100% hogy nem vagyok terhes. Aggódtam ezért múlthéten csináltattam laborvizsgálatot különböző hormonokra, vitaminokra, szinte mindenre. Minden értékem teljesen normális lett, kivéve a vasam és a B12-m, de azokat már pótlom. Akivel előfordult hasonló, vagy van sejtése mi lehet kérlek írjon! Előre is köszönöm!


19/l



2016. júl. 28. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

TSH van benne? Az mennyi?

Inzulinterhelést is érdemes kérni, hízást és menzesz gondot gyakran okozza az inzulinrezisztencia, nők nagyon gyakori betegsége.

2016. júl. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az egészséges étkezés alatt mit értesz, miket eszel?

Gyömbérteát és probiotikumot nagyon ajánlom, lehet, hogy felborult a bélflórád (szedtél mostanság valamilyen gyógyszert, esetleg ittál nagyobb mennyiségű alkoholt)?

2016. júl. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

édességet nem eszem, szénhidrátot is keveset, gyors kaját egyáltalán nem, sok zöldség gyümölcs, a folyadékot most kezdtem növelni, mert eddig sajnos nem sokat.

Antibiotikumot szedtem egy hétig, de mellé szedtem protexint.

Köszönöm a válaszokat!

2016. júl. 29. 07:06
 4/5 anonim ***** válasza:
Szedd tovább a protexint, legalább 3 hetes kúra javasolt az antibiotikum után. A bélbaktériumok fontos szerepet játszanak a vas felszívódásában és a B12 vitamin termelésében, úgyhogy rakd rendbe őket.
2016. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fehérjét és zsírt miből és mennyit viszel be? A menzesz elmaradása miatt kérdezem.
2016. júl. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!