Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Oltatlan kismamák! Mennyit...

Oltatlan kismamák! Mennyit jártok emberek közé, tömegbe? Nem féltek a vírustól?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Én ma is metróztam, és a boltba is én járok. Picit félek tőle, hogy elkapok valamit, de oltatni nem szeretnék.
2011. jan. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amikor anyu terhes volt velem mindenki influenzás volt a családban anyának meg semmi baja nem volt.

szóval szerintem azért annyira nem kell aggódni.

2011. jan. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok beoltva, viszont van egy iskolás lányom, aki bizony előfordulhat, hogy haza hozza a bacit. Most is beteg volt, meg a kicsi is és apa is, én meg tartottam a frontot. Bízok magamban, de tömegbe nem járok. kezdek is kiakadni már az itthon aszalódástól, de talán megéri.

25 km

2011. jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Ha a H1N1-ről van szó, igenis félek egy kicsit. Nem vagyok beoltva,nem mertem. A háziorvos javasolta, a nőgyógyászom nem. Megbeszéltük a párommal, hogy nem megyünk nagyobb bevásárlóközpontba, stb. Azért a házból kimozdulok a közeli barátokkal, de csak kis létszámmal. Igazából vidéken élek, nem kell tömegközlekednem, jó a levegő, bízom benne, hogy elkerül a járvány, legyen az sima, vagy bármilyen más influenza!!!:)
2011. jan. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!