Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez mitől lehet? Remélem nincs...

Ez mitől lehet? Remélem nincs agydaganatom.

Figyelt kérdés
Pár napja időnként furcsa érzés van egyes pontokon a fejemben. Néha nagyon enyhe szédülés és néha hányinger ami evésre csökken. Minél később van (mármint ahogy közeleg az este, és hát estére minél fáradtabb vagyok) és többet mobilozok nyomást érzek a fejemben. 2-3-szor éreztem nyomást vagy fájdalmat a bal fülemnél. Nagyon félek hogy mi bajom van. 14 éves hipochonder lány.
2016. aug. 18. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Az éhség miatt van csak, mert ilyenkor leesik a vércukorszinted!
2016. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De evés után csak a hányinger csökken
2016. aug. 18. 21:31
 3/5 anonim válasza:

Ha folyamatosan nyomást érzel, egy ponton, mindenhol fáj szinte a fejed, de még el tudod viselni csak annyira, akkor lesz nem kizárható, hogy az a helyzet :D

Nem akarlak megijeszteni, 17 éves fiú vagyok csak, de tudnék mesélni, és biztos, hogy tudnék olyan tünetet mondani, ami neked nincs :) komolyan, ne gondolj először erre, simán csak az időjárás is lehet, van, aki arra érzékeny + most elvileg nemsokára nagyon nagy eső lesz :) majd ha az a sok eső mind lehullot és visszajött a jó idő, utána ha meg lesznek még azok a tüneteid akkor még jobban nem-kizárhatóbb lesz... :)

2016. aug. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
El tudom viselni csak a félelemtől rossz lesz a kedvem.
2016. aug. 18. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha sokat mobilozol lefelé hajtott fejjel, akkor nyakcsigolyádtól is fájhat a fejed, de menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgáltatni az okát.
2016. aug. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!