Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen probléma lehet?

Ez milyen probléma lehet?

Figyelt kérdés

Még az ősszel egyszer megfáztam és fáj pár napig a légcsövemnél, vagy nem tudom pontosan, de azon tájt, nem volt baj csak 2 alkalommal mikor felakartam ülni fekvő pózicióból elkezdett szúrni pár percig. most a nyáron egyszer megint megfáztam picit, vagyis nem öltöztem fel este s fájt de ittam meleg teát s elmúlt. még síráskor is fáj meg amikor futok.

mil lehet a baj? kihűlt? vagy begyulladt? mert a melleim között és kicsit a melleimnél is fáj. meg néha érzem hogy mintha nyomna vmi vagy mintha lenne ott valami


2016. aug. 13. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezt mindenképpen orvossal kell megbeszélned, mi innen nem tudunk segíteni, kérdezd meg a házidokit.
2016. aug. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Háziorvoshoz menj el, megnézi, hogy tüdőd, szíved rendben van-e, lehet légcsőnél és mellkasnál fájdalom pl reflux esetén is.
2016. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!