Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fóbia az álom közbeni beszélés...

Fóbia az álom közbeni beszélésről?

Figyelt kérdés
Nagyon érzékenyek a 'füleim' és felkelek minden kis zajra,amivel nincs is gond csakugyan sokszor kelek arra hogy mostanság a párom beszél álmában és én valahogy ettől megriadok. Ennek a fóbiának mi a neve? Persze ha létezik ilyen.

2016. aug. 24. 03:20
 1/3 anonim ***** válasza:
A neve PÁRBEÁLFÉ (PÁRom BEszél ÁLmában és FÉlek). Komolyra fordítva a szót, nem tudok ilyen fóbiáról és szerintem nincs is ilyen. Te szerintem a "hangra" kellsz fel és a megrémülés oka az lehet, hogy "nem tudod mi történik" a pároddal. Nálam az unokaöcsém beszél álmában és agyalok rajta, hogy miket mond, pedig szerintem nem kéne. Az álmot nem tudjuk megfejteni, ne is agyaljunk rajta. Remélem jó placebo leszek és ezentúl mosolyogsz, ha felkelsz a párod álombeli hangjára...
2016. aug. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom, es persze:)
2016. aug. 24. 12:21
 3/3 anonim ***** válasza:
53%

Ez nem fóbia,csak egy kicsit nyuszi vagy.

Ha szereted,nyugodtan símogatsd meg,hogy lenyugodjon álmában!

2016. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!