Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Olyan lehet, hogy csak iskoláb...

Olyan lehet, hogy csak iskolában vagyok büdös?

Figyelt kérdés
Szóval, az iskolában sajnos tavasz óta éreztem magamon szagokat, oszttársaim is mondták hátam mögött,meg előttem,hogy fú de büdös vagy ember...de én nemtudom hogy wtf? mitől? Izzadság nem lehetz,mert egész nyarat végigdolgoztam hosszúmunkásnadrágban, munkásrövidujjuban, és izzadtam mint a ló,mégse éreztem...meg kresz órára is jártam, ott mindig egy csaj mellett ültem, és közel volt hozzám és beszélgettünk is, és nem éreztem én se ,meg ő se mert akk nemhiszem hogy beszélgettünk volna. Meg ahol dolgoztam más házakban, ott se vettem észre,hogy húzták volna az emberek a szájukat vagy valami...segítsetek légyszi :(

2016. aug. 31. 22:30
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Bocsi, azt elfelejtettem mondani,hogy a szag inkább a rohadt erős lábszagra hasonlít,ami inkább már kukorica szag szerű. (város közepén lakok)
2016. aug. 31. 22:31
 2/30 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem egyszeruen csak nem akarsz iskolaba menni , es keresel kifogasokat . Ne felj majd ha dolgozni fogsz nem leszel budos. E
2016. aug. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Hogyne...volt értelme válaszolnod :D Nem baj,hogy egész nyarat végigdolgoztam? :D
2016. aug. 31. 23:03
 4/30 anonim ***** válasza:
26%
Es ott is budos voltal ? Szerintem nem volt akkor eleg megerolteto a munka , egyetertek az elso hozzaszoloval majd ha dolgozni fogsz nem lesz ilyeneken idod gondolkozni , tanulj es ne akarj kibujni az iskola alol.
2016. aug. 31. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Erre csak annyit tudok mondani, h reggel - este tusolj le.

Konkrétan honnan jön a szag?

2016. aug. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem fogjátok fel, hogy nem az iskola kerülésről van szó?? 9. óta érzem ezt (most kezdtem a 10.-et) és a 9-et végigjártam, szinte sose hiányoztam... Nem tudom sajnos,hogy honann jön a szag...nyáron csomót voltam emberek között, sehol nem éreztem, és nem is viselkedett furcsán senki, most meg elmegyek iskolába és már évnyitón éreztem...:( Valami pszichés hülyeség lehet ez?
2016. szept. 1. 14:29
 7/30 anonim ***** válasza:

Rájöttél mi a gond?

Ha lábszag,másféle cipőt hordasz suliba,mint amúgy?

Ilyet még nem hallottam,kíváncsi lennék az okára.

Szereted a sulit?(pszichésen sok probléma adódhat,ha valamivel szemben ellenérzés van)de szagról még nem hallottam.28N

2016. szept. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Esküszöm,hogy vagy a lábamból, vagy a s€gglyukamból jön...:'( Nem szeretem a sulit, de ki szereti :D Bejárok minden nap, egy szót nem szóltam még ,csak amikor influenzás voltam pl. Hát sajnos, ma is ültünk a teremben (még csak 5 óra volt megtartva) és első órán semmit nem éreztem,aztán lehajoltam bekötni a cipőmet, megcsapott (nemtudom,hogy hogy az édes qrva anyjába, mikor eddig semmi nem volt) és utána elkezdtem izzadni mitn az állat, szorongtam, és utána az összes 4 órát úgy ültem végig...-.-" 10.-es vagyok.
2016. szept. 2. 18:36
 9/30 A kérdező kommentje:
Ugyan olyan cipőt hordtam iskolába, mint pl vezetéshez (vezetni tanulok) ...és a kocsiban ablak se volt lehúzva és egyszerűen ott nem érzem...nem lehet,hogy másik oszttársam büdös, mert nekem mondták egyzser,hogy büdös vagy ember.
2016. szept. 2. 18:41
 10/30 A kérdező kommentje:
17 vagyok és még nem volt barátnőm... úgy érzem,hogy valahogy sose lesz :/
2016. szept. 2. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!