Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Leukémiás lehetek? Tünetek lent

Leukémiás lehetek? Tünetek lent

Figyelt kérdés
2,5 éve fel vannak dagadva a nyirokcsomóim, voltam vizsgálatokon de semmi. azt mondták, hogy macska allergia. Nincs itthon semmi állatom, annyi kapcsolatom van az állatokkal az ami szembe jön velem az utcán. Mindennap hulla fáradtan jövök haza a suliból. Vérszegény vagyok. 3 hónapja volt tüdőgyulladásom ami 1,5 hónapig tartott. volt jó pár vérvételem de nem mondtak semmit, hogy más bajom lenne.
2010. nov. 19. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Leukémia vérvételből egyértelműen kiderül. Ha az lenne, tudnál róla.
2010. nov. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vérszegénység (nem tudom, a tiéd mennyire erős) legyengíti az immunrendszert, könnyebben kapsz el mindent. Fáradtságot is okoz. Ha rendbejönnél, jó eséllyel megoldódnának a problémáid is. A vérszegénység okát már tudod?
2010. nov. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jól írta az első válaszadó,a leukémia nagyon komoly eltéréseket okoz a vérképben, úgyhogy ha csak akár a gyanúja fennállna nálad,már az első vérvizsgálat óta tudnál róla.A vérszegénység okozhat fáradtságot, ha pedig kimutatták,hogy allergiás vagy valamire,az okozhat nyirokcsomó megnagyobbodást (akkor is lehetsz allergiás valamire,ha nem állsz közvetlen kapcsolatban az allergénnel).Szerintem ne aggódj fölöslegesen!
2010. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezzel a dologgal küzdök. A májam is nagyobb. Én haematológushoz járok. Érdemes elmenned egy ilyen szakorvoshoz. Egyébként nem mindig mutatható ki a leukémia vérvételből. Van akut és krónikus változata.
2010. dec. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!