Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet pánik beteg vagyok?...

Lehet pánik beteg vagyok? (lent több)

Figyelt kérdés

Nos hogy kezdjem el .. Van egy olyan problémám ha bárhova akarok menni ami számomra ismeretlen akkor baromira elkezd szúrni a hasam és "savasat" híg székletet adok ki magamból ez a folyamat ha elkezdődik szinte sehogy nem tudom megállítani egyfolytában jön rám a hasmenés érzet majd ha minden kiürült csak "nedv" jön a pulzusom kb ilyenkor soha nincs 100 alatt és baromi szar érzés amikor suliba menet rámjön ez a dolog és a villamoson nemtudod mikor fogod össze fosni magad ... A hasfogó néha néha jó de mindig nem szedhetem... Nagy valószínűséggel "hasi" pánik beteg vagyok? Kérlek segítsetek


16/f



2016. okt. 7. 22:13
 1/5 A kérdező kommentje:
Edit: nagyjából 30-45 perc után "eltűnik" a panasz addig amíg nincs valami szorongásom megint (pl:haver odaszól holnap tudod mi lesz?) ettől pl máris rámjön ez a tünet és vagy futás a mosdóba vagy has fogó be
2016. okt. 7. 22:23
 2/5 anonim válasza:

Valószínűleg az vagy, valahogyan próbálj megszabadulni tőle mert egyre csak rosszabb lesz.(például nem ártana egy pszichológussal beszélni)

Meg hallgass zenét közbe, próbálj ne a környezetedre gondolni, hanem teljesen más dolgokra amiket szeretsz.

2016. okt. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Félsz az ismeretlen jövőtől. Esetleg gyermekkori trauma.
2016. okt. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hasi pánikod van. Nekem is az volt pár évig. Bólus astringensből vegyél be ilyenkor. Jobb, mint a rendes széntabletta. Szervi problémára való a Rudotel. Ez egy nyugtató, és gyerekeknek is szokták adni. 2.1/2 szemet szedhetsz belőle, vagy alkalmanként egyet. Én kaptam rá nyugtatót, és az rendbe hozott. Szedjél erős probiotikumot is.
2016. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A zene baromi sokat segített :) az út közbe minden elfelejtődik nem faj nem nyom faja viszont ha a suliban óra közbe kap el Akkor gazos és akkor beszedek egy bogyot és 5 percig kell valahogy kibírnom hogy ne nyomjam szét magam
2016. nov. 6. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!