Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fejfájás, derék fájás, van...

Fejfájás, derék fájás, van köze egymáshoz?

Figyelt kérdés
Mind két oldalt fáj a fejem, baloldalt picit jobban, a halántèkom körül, ülve elviselhető de ha felállok nagyon rossz, és evvel egy időben jelentkezett a derekamba nyilaló fájdalom is. Mi ez és mit tehetnék ellene?
2016. okt. 23. 12:53
 1/3 gömbicica ***** válasza:

szerintem nincs :(

Vérnyomásod rendben van?

ESetleg nem agyaltál mostanában nagyon valamin?


Derékfájás tekintetében inkább tartáshiba lehet, vagy rossz mozdulat.


én fejfájásra kinai balzsamot szoktam használni. Vagyis tigris balzsamnak hivják. én postán rendeltem. nagyon jó.


persze az okokat azért meg kell keresni.


Esetleg egyél egy pici sót, és igyál vizet rá.

A folyadékfogyasztás elmulasztása is okozhat fejfájást, ugyan ugy, mint mikor az ember nem eszik sót.

jobbulást!

2016. okt. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress fel egy csontkovácsot, majd rendbe tesz.
2016. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy csontkovács meg tudja oldani, attól függ, mi a probléma. (Állapotfelmérés a kezelés elején.) Lehet köze a kettőnek egymáshoz, fejfájást tud okozni tartáshibából eredő keringési zavar is, de gyakoribb a neurológiai ok.


(egy csontkovács)

2016. okt. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!