Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Frontin függő lennék? B. LENT.

Frontin függő lennék? B. LENT.

Figyelt kérdés
Fél éve szedek frontin,pánikrohamra írták fel nekem.Napi 2*felet estére pedig egyet kellett szednem a 0,5 mg-osból.Ezt kb.2 hétig tartottam utána pedig ,mivel ez már nem hatott és éjszaka sem tudtam aludni ,elkezdtem növelni az adagokat.Mostmár naponta van hogy 6-7dbot is beveszek,reggel van h hárommal kezdem a napot ,éjszakára is van h 3-4 db kell.Ennek a hatása az ,hogy szinte egész nap alszok,és egész éjjel.Enni sem nagyon eszek az elmúlt fél évben 15 kilót fogytam ,egész nap fexek,nem érdekel semmi.Teljesen kicsúsztak a kezeim közül a dolgok.Sok a magánéleti problémám,ha valaki felhúz vagy konfliktusba keveredek vagy csak elegem van akkor mindjárt bekapok 2 v 3 frontint.Inni nagyon ritkán iszok 2 hetente talán egyszer ,és akkor sem matt részegre,mivel a frontin miatt amúgy sem merek nagyon inni.A barátaimat teljesen elhanyagolom,nemfoglalkozok velük.A szex sem érdekel már,csak az érdekel,hogy amíg alszok addig nincsenek problémáim.A gyógyszerhez úgy jutok hozzá,hogy iratok a pszichiáteremmel is és a háziorvosommal is,mivel nem tudják ,hogy mindkét helyen iratok ,így felírják mindig és így mindig van elég frontinom.Valamint mostanában rákaptam a fűre.Nem a bio hulladékra ,hanema rendes marihuánára.Azt hetente legalább kétszer tolom,olyankor viszont nem veszek be frontint vagy max 2,esetleg ,3 dbot,de olyan is volt már,h fű mellett nem is kellett a frontin.Nem is a fűvel van a problémám ,hanem a frontinnal.Ez már függőség ?Hogyan lehet róla leszokni?A fűre sem akarok rászokni a frontin helyett,drágább is ,meg illegális is.Ki segíthet?26/L

2016. okt. 30. 08:45
1 2
 11/15 anonim válasza:
Keress barátokat,esetleg párt magadnak,mert ebből egyedül nem fogsz kimászni az tuti.A barátok segithetnek abban,hogy lefoglalnak,egy pár pedig segítene a leszokásban azzal,hogy melletted állna és támogatna.A sport meg a munka magában nem fog segíteni.Sőt a munka most még egyelőre sztem sem jó ötlet,mert ott is csak gondok lennének meg stressz ,amitől csak mégtöbbet cuccoznál.Először is a frontinról kell leszokni,utána tedd rendbe az életedet.
2016. okt. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Van egy olyan érzésem, hogy akármit mondunk, csak a kifogásokat keresed meg az önigazolást hogy ááá, úgysem lehet lejönni a frontinról. Csak magyarázol, magyarázol, ha anyád mond valamit az papolás, ha a pszichiáter az sem jó, ha mi akkor mindenre van válaszod. Sportolni: nem mert, ... . Dolgozni: nem, mert ... . Csinálj akkor amit akarsz, úgysem tudunk meggyőzni, toljad a szert, egészségedre!
2016. okt. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A Fiam pont ugyan ilyen,bar O Frontint nem szed!!En is csak papolok Neki!
2016. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mizu azota?
2022. nov. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Miujság kérdező? Hogy vagy?
dec. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!