Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez milyen végbél betegség?

Ez milyen végbél betegség?

Figyelt kérdés
Már 2-3 éve j-k lentkező problémám, hogy a nagyobb wck után 60 százalékban szúró érzést érzek a végbelemnél. Egy hete körübelül, hogy nagy dolog után a WC papiron egy kicsi (szószerint nagyon kevés) vér található, beleivódva a WC papírba. 3 napja már végbélváladékom is van, a boxerem nedves. Szintelen anyag, kicsit büdöss, ezt találom ha az újommal odanyulok. (Utánna term. mosok kezet) A neten már utánna olvastam, találtam is rengeteg információt, de szeretnék biztosra menni. Orvoshoz nem tudok menni, itt ahol én lakom sehol nem foglalkoznak ilyesmivel, és a szüleimet sem érdeklik az ilyen problémák. (12/F)
2016. nov. 14. 11:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbálj meg sok rostosat, és gyümölcsöt enni, hogy ne legyen kemény a székleted. Valószínű, hogy az erőlködéstől kijött az aranyered.
2016. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igy fogok tenni, csak a rostokkal leszek bajban, úgytudom a kenyér is oda tartozik, én meg lisztérzékeny vagyok.

Ment a zöld

2016. nov. 14. 11:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha végbélváladék is van, akkor az már súlyosabb is lehet, mint egy végbélrepedés, vagy aranyér, ezzel sebészetre kellene menned, hogy megnézzék. Lehet sipoly is, azt feltétlen kezeltetni kell. Nagyszülő nincs aki elvihetne orvoshoz?
2016. nov. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!