Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulímiás vagyok vagy csak...

Kataa14 kérdése:

Bulímiás vagyok vagy csak ennyire elfuserált?

Figyelt kérdés
Sosem tudtam elfogadni magam, ahogy kinézek, és érzelmi alapon hánytatom magam. Nem vagyok sovány sőt de nem tudom mi legyen. Félek hogy a nyelőcsövemnek baja lesz. És van amikor nagyon sokat eszem és olyan bűntudatom van, hogy este addkig nem tudok aludni amég nem hányok. Valami bajom van vagy ez normális? 15/l

2016. dec. 11. 18:08
 1/7 anonim válasza:

Ez bulimia...

(sztem)

2016. dec. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnos, ez bulímia.

Szüleid, barátok, pszichológus segíthet neked, ha kéred a segítségüket.

2016. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Csak annyira vagy elfuserált,mint egy bulimiás. Azaz bulímiás vagy. Az egészséges emberek nem éreznek az evéstől akkora bűntudatot,hogy ezért hánytassák magukat, sőt a legtöbben utálnak hányni és igyekeznek elkerülni azt. Sürgősen kérj segítséget,addig amíg esetleg komoly betegségeket nem okoz az egész!
2016. dec. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

18:21-es, ez már maga egy komoly betegség.

Kérdező, nem csak a nyelőcsövednek lesz baja, hanem még száz más problémát, betegséget előidézel. Forduljatok pszichológushoz.

2016. dec. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18.28! Tényleg?! Ez szerinted mit jelent: "Csak annyira vagy elfuserált,mint egy bulimiás. Azaz bulímiás vagy." ?
2016. dec. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem azt mondom hogy állandóan hánytatnom kell magam, de akkor viszont borzasztóan érzem magam ha eszek. Hullámokba tör rám legfőképpen ha valami rossz dolog történik csak akkor szoktam hetekig hánytatni magam a
2016. dec. 11. 19:25
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nem állandó,akkor sem normális, értsd meg!
2016. dec. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!