Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet? (többi lent)

Mi bajom lehet? (többi lent)

Figyelt kérdés
Mikor kicsit gyorsabban állok fel vagy hosszan nyújtózok mindig megszédülök és néha el is vesztem pár pillanatra az eszméletemet. Ilyenkor valamiféle zsibbadást érzek a végtagjaimban és nem látok tisztán valamint általában össze is esek csak kontrollálni tudom hogy merre felé így nem lesz bajom általában...aztán magamhoz térek és minden rendben....eléggé zavar és nemtudom mitől lehet. A magasságomra gondoltam (180 cm vagyok) hogy talán az lehet az oka hogy a hirtelen nyújtózás miatt a keringéssel lesz valami és nem jut elég vér az agyamba vagy nemtudom... Szerintetek mi okozza ezt és hogyan szüntethetném meg? Remélem nincs komoly bajom :o 15/L
2016. dec. 22. 11:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyen minden emberrel történik, mivel hirtelen állsz fel a vérnyomással valami történik azt, hogy mi azt nemtudom:Dd egyik barátom mesélte, hogy kiment a szobályából a konyhába úgy hogy hirtelen kelt fel aztán elsötétült minden előtte és a földön kelt fel(nyilván elájult) és énekelt:DD
2016. dec. 22. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamaszkorban - pláne ilyen magasságnál - normális.
2016. dec. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy vashiányos? Menj el vérvételre.
2016. dec. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott olyan lenni hogy ha hirtelen kelek fel miután sokáig feküdtem vagy ültem akkor egy pár mp re tisztára elsötétül minden. Szerintem az hogy elájulsz viszont nem normális vas hiányra is utalhat vagy alacsony vér nyomásra. Nézesd meg magad
2016. dec. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!