Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan tudnék kigyógyulni az...

Hogyan tudnék kigyógyulni az anorexiából?

Figyelt kérdés
Akik már a gyógyulás útjára léptek, vagy teljesen kigyógyultak, tünetmentesek, hogyan sikerült leküzdenetek a betegséget? Tanácsot szeretnék kérni. 162 cm és 40 kg voltam, sikerült felszednem néhány kilót, viszont nagyon zavar, pedig még így is az egészséges szint alatt vagyok. Pszichológusra nincs pénzem. Ha valaki tud tanácsokat adni, esetleg ha szeretne beszélgetni akár privátban erről, akkor írjon.
2017. jan. 9. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Fordulj pszichiaterhez. Nem kell penz hozza, a TB fizeti.
2017. jan. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ne menj pszichiaterhez

ebből nehéz kijönni

szerintem lehetetlen

nekem 9 éve tart

nem enyhül

2017. jan. 10. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

9 eve szivsz vele es nem fordultal orvoshoz?


Raadasul mast is arra biztatsz hogy o se forduljon?


Te tenyleg nem vagy szazas.

2017. jan. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pszichiáterhez nem szeretnék, nincs szükségem gyógyszerre. A jó pszichológus pedig drága. Sajnos.
2017. jan. 10. 17:07
 5/7 anonim ***** válasza:

fordultam es most is jarok pszichologushoz

a pszichologus tobbet tud segiteni mint egy pszichiater

neha vannak jobb idoszakok de hogy vegleg elmuljon az kene

nem olyan egyszeru ez a dolog.

2017. jan. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én pipálom a napokat, amikor jól ettem és jegyzetelem, hogy miket gondolok, miket érzek, DE ugyanakkor azt is mindig végiggondolom, hogy mi a célom, mit akarok. Iszonyatosan gyűlölöm az anorexiát, és nem akarom, hogy akármilyen közöm is legyen hozzá. És egyszerűen mindet,de mindent megakarok tenni, hogy amennyire csak lehet, szabad legyek. 170cm/37kg-ről indultam és irtó lassan, de elértem a 170cm/49kg-t ... de évek óta nem menstruálok... Várom a végét.. Ha kell akkor legyek 60kg de szabad.. É egészséges..

Szerintem van remény, és mindannyiunknak ebben kell hinnünk, mert különben minden értelmetlenné válik. Ez egy harc.. És más nem teszi meg helyettünk, így muszáj nekünk megtenni.. :( Hajrá Neked is.. Ha elég kitartó vagy, akkor győzöl! Ne add fel a gyógyulást. Tarts ki.

2017. jan. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Grapp ***** válasza:
Menj el pszichiáterhez, amit meg felír ne vedd be. Énse szedtem antidepresszánst, se frontit szorongásos anorexiára, mégis meggyógyultam. Lényeg: IRDATLAN SOK szénhidrátot egyél, kell az agyadnak a glükóz, hogy normálisan átlásd a saját helyzetedet.
2017. jan. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!