Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék kigyógyulni az...

Hogyan tudnék kigyógyulni az anorexiából?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, lány, 158cm és 42-43kg. Úgy nézek ki, mint egy 15-16 éves kislány.


Ha eszem, lelkiismeret furdalásom van (főleg, ha kenyeret eszem). Ha nem eszem, büszkének és erősnek érzem magam.


Orvosra nincs pénzem.


Szeretnék megváltozni, és így kinézni:

[link]


Így nézek ki most kb. (nagyon vékonyak a végtagjaim)

[link]


2012. júl. 17. 07:08
 1/5 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy:ENNEM KELL!Szukseged van a napi kaloriabevitelre.Mar az is hatalmas dolog, hogy latod magad kivulrol,es tudtaban vagy annak hogy ez nem normalis.Egyel naponta legalabb 3x es inkabb egeszseges etrendedre legyel buszke es ne a koplalasra.Fog menni!Sok sikert!;)
2012. júl. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Gondolj arra, hogy:ENNEM KELL!Szukseged van a napi kaloriabevitelre.Mar az is hatalmas dolog, hogy latod magad kivulrol,es tudtaban vagy annak hogy ez nem normalis.Egyel naponta legalabb 3x es inkabb egeszseges etrendedre legyel buszke, ne a koplalasra.Fog menni!Sok sikert!;)
2012. júl. 17. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én 24 éves vagyok.Van családom is már.Kb. úgy nézek ki, mint nicole ricchi és jól érzem magam.
2012. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

(Az utolsó válaszoló /3. válaszoló/ mondata szörnyű, megsemmisítő, vannak mások akik alapból, genetikából vékonyak, de én utálom, mikor ilyeneket mondanak... :/)


Én is nagyon vékony vagyok, 169cm, 46 kg evészavaros és gyűlölöm, mimkor az emberek (ismeretlenek, akik nem tudják mi a bajom, van-e egyáltalán) megjegyzik, milyen jó az alakom meg ilyenek. Nem mintha jobb lenne ha állandóan azt kapnám, hogy "ettél te már valamit ma?" vagy "szoktál enni", de azért olyan nehéz abba belegondolni, hogy mindaz amiért küzdöttem, hogy éheztem, hogy tornáztam, hogy kibírtam azt a tortúrát, hogy megálljam, a farkaséhséget, mikor már majd elájultam, igazából a semmiért tettem. Mivel mások genetikailag ilyenek...


Kedves kérdező, nekem sincs lehetőségem profihoz járni, a TB alapú ellátás nem ér semmit, nálam is ugyanez van, a lelkiismeretem nem engedi, hogy egyek.

2012. júl. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Még ha megengeded, mondanék pár dolgot. Nálam az is nagy feladat, hogy mivel párommal élek, állandóan azzal nyaggat, hogy egyek olyan ételeket amik tilosak. Nagyon nagy harcokat vívunk, hogy akkor inkább krumpli helyett hadd egyek rizst, inkább mikróban sütöm a fasírtot (gyorsfagyasztott, elősütött, persze) mint olajban, meg hasonlók. Egyszerűen nem értik meg az emberek, hogy nem az evéssel van a baj, hanem az utána következő lelkiismeret furdalásról. És nem csak arról, hogy egy kilót hízom, amit szinte észre sem veszek a ruháimon, csak attól a tudattól, hogy dagadt disznó vagyok, ismerős az érzés?
2012. júl. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!