Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez normalis? Mi lehet ez?

Ez normalis? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nagyon durva hangulat ingadozasom van ami ugy zajlik hogyha elgondolkozok (általában mikor egyedul vagyok) mindig eszembe jut valami rossz dolog es hirtelen olyan rosszul erzem magam hogy vagdosni képes vagyok a kezem ezt viszont nagyon szégyellem.. De viszont ez eleg fura mert ezutan mintha semmi sem tortent volna teljesen boldog vagyok az utóbbi hétben pedig egyre tobbet volt olyan hogy egyszerűen nem ereztem semmit sosem volt meg ilyen .. Es ha valakinek lenne ötlete hogy tudnek errol a "vagdosasrol" leszokni kerlek írja ja ! (helyesirasomert, ékezetekert elnézést)
2017. jan. 16. 20:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Amúgy igazából te mit vágdosol nem tudom de szóval igazából ő szerintem egy pszichológussal kéne beszélned amúgy ez nem normális.
2017. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pszihologushoz nem nagyon szeretnék fordulni egyébként ez lehet annak is az oka hogy meg kisebb voltam nagyon sokat gunyoltak? es most viszont egyáltalán nem tudom elfogani magam
2017. jan. 16. 20:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Magadat nem szeretni és nem elfogadni a legrosszabb cselekedet. Mindenki megérzi ezt körülötted. Te pedig magadat húzod egyre mélyebbre.


Fontos, hogy ezt senki sem tudja helyetted helyrehozni. Csak te.


Persze a változáshoz kellenek új információk. Az hogy valaki megmutassa, elmondja, hogy lehet másképp is élni. Boldogabban.


Elmehetnél nyugodtan pszichológushoz is. Nem esznek meg ott.


Néhány módszer a változáshoz: mozogj rendszeresen, tükör módszer

2017. jan. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!