Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez komoly betegség amit csak...

Ez komoly betegség amit csak szakember képes jobb irányba terelni?

Figyelt kérdés

Édesanyámról van szó,véleményem szerint kényszeresen ragaszkodik a tisztasághoz és rengeteget tartózkodik a konyhába,annyi ételt készít amiből bőven jut a szomszéd kutyának is,pedig 2 személyre kell csak gondolnia,folyamatosak konfliktusok kerekednek a tevékenységei miatt,lejön ide az én lakrészembe is minden nap és kitakarít szinte mindent,a növényeimet túlöntözi miközben én is figyelek rájuk,a tegnap elővett ruháimat is kimossa én meg keresem hogy újra felvehessem.Ilyen és ehhez hasonló dolgai vannak.Sajnos ő nem látja be ezeket,sőt nagyon fura az arckifejezése amikor ezek szóba kerülnek,talán úgy írhatnám le hogy nem fogja fel 100%-ig hogy milyen helyzet alakult ki miatta,másrészről szomorúságot és zavartságot fejez ki az arca ilyenkor.


Nagyon sajnálom őt,és remélem tud valaki segíteni nekem,aki mondjuk átél/átélt már ilyet.


Köszönöm szépen.



2012. dec. 5. 17:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez kényszerbetegség is lehet, a háziorvos adhat beutalót a psziátriára, úgy nem kell érte fizetni. Elmegy egy beszélgetèsre, és ha úgy ítélik meg, hogy tényleg kényszeres, kiírnak neki valamit. Vannak.erre jó gyógyszerek.
2012. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez bizony baj.De a jóságos doktorbácsi majd megoldja. HaHaHa
2012. dec. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!