Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Nagyon felek

Mi lehet a bajom? Nagyon felek

Figyelt kérdés

15L

Neha hanyingerem van reggel este es ritkabban napkozben.Erzem hogy eg a gyomrom de a garaturegembe nem csak a gyomrom.Nehany napja nem nagyon vagyok ehes.A hasam neha fura dolgokat csinal pl olyan mintha rugna.Sokszor erzem a szivveresem a hasamban.A hasam nagynak pufadtan erzem.

165 Cm korul vagyok 49 kg voltam de most 48

Mi lehet a Bajom?terhes nem lehetek? szuz vagyok


2017. febr. 9. 15:29
 1/10 anonim válasza:
menj el a háziorvosodhoz
2017. febr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nagy baj lehet?

Felek hogy terhes lehetek bar nem tudom hogy.

2017. febr. 9. 15:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Emésztési gondok, te kis dinnye. Ne parázz, semmi komoly. Orvost azért keresd fel, addig is írd fel, hogy miket eszel és mikor erősebbek a tünetek.
2017. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Rendben majd felkeressem.De milyen emesztesi gondok?
2017. febr. 9. 15:44
 5/10 anonim ***** válasza:
Például reflux, ami igen gyakori.
2017. febr. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A hasamnak milyennek kell lennie?
2017. febr. 9. 15:46
 7/10 anonim ***** válasza:

Atya úr Isten...


Szinte minden gyomorproblémára a diétát javasolják. Száraz könnyű ételek pl. keksz, piskóta, tea, tököm tudja..

Nagyon zsíros ételeket hanyagold, igyál sok vizet.

Ha olyan mintha rúgna a hasad akkor az csak egy izomrángás (szerintem), ajánlom a B vitamint.

Puffadás ellen ugye a gyógyszer, ugyanúgy a diéta, és egyéb méregtelenítések segíthetnek.


A hirtelen drasztikus rohadtnagy 1kg-os fogyásodat egy kiadós WC-zéssel magyaráznám vagy elmondásod alapján nincs étvágyad, nem eszel.

Menj el az orvoshoz és ajánl vagy felír dolgokat, bár egy normális, változatos, rendszeres étkezés megoldaná a problémát szerintem.


Terhes nem lehetsz... Nem hittem volna hogy tud fájni egy mondat..

2017. febr. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sok vizet megprobalok inni.Altalaban szendvicseket eszem.Itthon kerulom a fuszeres kajakat de ezert velem veszekednek.
2017. febr. 9. 15:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Refluxnál vannak ilyen tünetek, menj el a háziorvoshoz és igyál sok vizet, egyél naponta natur probiotikumos joghurtot, kerüld az édességet, savat okozó ételeket, italokat.
2017. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy kicsit anyagi gondkba vagyunk es igy nem nagyon tudok enni ilyeket csak amit anya hozz(szakacs).

De majd szolok nekil hogy ez van es akkor biztos vesznek es hetfon menjek ki dokihoz?

A kenyer vagy kifli vaj me turista az jo vagy nem?

2017. febr. 9. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!