Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy a vesekő nem...

Lehetséges hogy a vesekő nem fáj folyamatosan?

Figyelt kérdés

Nekem volt, de akkor az 3 hetig borzasztoan fájt, egyre lejjebb és lejjebb, míg ki nem pisiltem .

A férjemnek os fáj a dereka, el is ment vele laborra ultrahangra stb ahol azt mondták vesekő....de aztán pár napra elment a fájdalom, a kontrollon nem látták már a kovet, de neki idonkent 1-1 napig mégis fáj, ugyanúgy...lehet ez így vesekő? vagy akkor ez nem az?


2017. febr. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem simán.

Nekem 3 éve vették észre, akkor is már 1 centi felett volt, legalább 1 éve ott lehetett akkor is. Néha-néha fáj (de inkább csak "érzem" a vesémet), és akkor se olyan elviselhetetlen, mint amiről szinte mindenki beszámol, simán tudok mellette ugyanúgy bármit csinálni, kb félévente veszek be miatta egy algoflexet és el is múlik.

(És mielőtt valaki írná, többször voltam zúzáson, de nem nagyon használt, viszont mivel nagyobb problémát meg egyelőre nem okoz a műtétet se ajánlják, pedig sok-sok orvosnál voltam az évek alatt.)

2017. febr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet,nem mindig "rossz" helyen van,valamikor pedig olyan apró,hogy vesehomoknak is hívják.Ezek mozognak,valakinél sok évig is panaszmentesen jelen van.
2017. febr. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 koromarcsi válasza:

Lehetséges.

Nekem rizs szem nagyságú vesekövem volt.

A vizsgálatok és a gyógyszerek szedése közben eljutottam egy urológus doktornőköz.

Ő ajánlotta, hogy fél órán belül 2 üveg sört (egyszerűt, én kőbányait iszok azóta is) igyak meg néhány alkalommal (nekem 3 után távozott a kő, az összesen 3 nap és 6 üveg kőbányai volt), minden gyógyszernél hatásosabb,mert zuhatag szerűen kimossa a vesét. Tea, tej vagy más folyadék nem jó , mondta.

2017. febr. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!