Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Tényleg már feltalálták a rák...

Tényleg már feltalálták a rák ellenszerét?

Figyelt kérdés
Ma hallottam, hogy mar reg feltalaltak az amerikai tudosok de megsem hozzak a nyilvanossagra. Hogy tehetnek ilyet? Emberek millioit mentenek meg
2017. febr. 21. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, már feltalálták, de nem mondják meg
2017. febr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, cannabis olaj. Hogy miért nem? Azért mert abban nincs pénz, hogy meggyógyuljanak!


https://www.youtube.com/watch?v=XDCGo56998g

2017. febr. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*Állítsd be a magyar feliratot, ha megnézed a videót. Jobb oldalt a beállításoknál.
2017. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az imént olvastam, de még csak állatkisérlet stádiumában van. Tehát még néhány évet várni kell.
2017. febr. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De nem amerikaiak, hanem délkoreaiak még valakivel.
2017. febr. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A rák ellenszere már 3500 éve ismert, nem is gondolod milyen egyszerű, dehát az emberek mindig azt keresik ami ott van a szemük előtt és nem találják. Én is ismerem a rák ellenszerét, elvégre ha nem ismerném már rég halott lennék. Akit tényleg érdekel rámírhat.
2017. febr. 23. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Ketteske, te pedig tévedsz, nem, nem a cannabis olaj.
2017. febr. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!