Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Depressziós vagyok vagy mitől...

Depressziós vagyok vagy mitől van ez? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sokat sirok és ezt úgy értem hogy ha eszembe jut bármi a sírás kerülget.Volt egy éve egy halál eset a környezetemben amit úgy 6 hónapja tudtam meg az az március végén.Azóta nagyon lehangolt vagyok időnként sirok és hirtelen rángásaim is szoktak lenni.Ami anyit tesz hogy a lábam/kezem fejem elkezd rángatozni.az osztályomba csúfolnak mindennel és ez rátesz az is hogy nem vagyok hű de sovány.Mostanában alig eszek (részben ez miatt részben azért mert nincs étvágyam).Kevesebbet is alszok nem csak iskola időben hanem hétvégeken is 6-7 órakor kellek magamtól.Ritka eset amikor 8 vagy 9-ig alszok.Minden olyan dologtól elmegy a kedvem ami eddig lekötött.Úgy érzem nincs értelme élnem hisz csúnya vagyok kövér és hülye.Van olyan amikor sétálok és hirtelen úgy érzem mintha zuhanák.Az elmúlt időben kevesebbet mozdultam ki a házból.egyetlen barátom van a többi ember az osztályomba nem akar velem barátkozni mert utálnak.És ez mind csak pár dolog. :( 12/l

Köszönöm annak aki esetleg ír.



2016. nov. 2. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. Én a leírtakból nem gondolnám, hogy depressziós lennél. Egyszerűen, te alakítod ki magadnak a helyzetet. Fel a fejjel, hidd el, hogy minden jobb lessz. "Feküdj le este úgy hogy minden ami eddig történt magad mögött hadjsz, és kelj fel úgy mint egy új önnmagad" Csak gondolj bele, de most komolyan, milyen szép az élet! Itt van az ősz, gyönyörű a táj , nemsokára tél. Van családod, van szobád, van ételed, a legapróbb örömök teszik boldoggá, az életefet, amit nem is veszel észre. Az iskolában, ne foglalkozz a szavukkal, ők csak azért mondjak, és teszik ezt hogy nagymenők legyenek. Hidd el az életben nem biztos hogy ők többre fogják vinni. Nem kell foglalkozni velük, próbáld meg kinevezni őket, vagy épp ha nagyon idegesít akkor visszaszolni, humorosan. Meg itt van a jóidő. Menny biciglizni, talalkozz a barátnőddep, csináljatok közös programot a családdal, tarsasozzatok, nem kell mindig azt csinálni mint a másik. Neked is lehet jó közérzeted, ha te magad változtatsz az egészen. (Ui: Jahj, és ne azt mond magadba, hogy ezt te nem tudod megcsinálni, meg nincs kedved! Mindenhez akarat kell!!!)
2016. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fel a fejel!

Próbálj nem figyelni az osztálytársaidra ne foglalkoz velük. Ha akkarod tudni hogy depressziós vagy -e vagy sem akkor elmehetek egy pszichológushoz. De szerintem inkább a halált nem tudod feldolgozni!

2016. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!