Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Bulimias vagyok lassan egy...

Bulimias vagyok lassan egy eve. Szeretnek meggyogyulni, kiutat talalni ebbol. Youtube csatornat szeretnek inditani erdekelne valakit?

Figyelt kérdés

Arra gondoltam,mivel bongesztem youtuben es nem nagyon talaltam magyar youtubert aki ilyen temaban


tevekenykedne,hogy letrehoznek egy csatornat amiben elmeselnem a tortenetem es segitenek a hasonlo helyzetben levo embereknek,talan kozos erovel sikerulne.Persze ez egy meresz elhatarozas mivel arcomat es nevemet felvallava kene beszelnem errol a nehez temarol amirol igazabol senkinek se mertem eddig,de ugy erzem ez nagyon sok embernek erot adhatna. Mi a velemenyetek errol?



2017. febr. 25. 14:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nekem is légyszi írd majd meg a csatorna nevét, ha kész lesz, nagyon sokat segítenél vele❤
2017. márc. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! 

Végül hogyan döntöttél? 😊

2017. márc. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!