Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy aidses vagyok?

Lehetséges hogy aidses vagyok?

Figyelt kérdés
Üdv. Lehet hülyeség, de már kb 1 éve zaklat engem ez a dolog. Nah az van, hogy 14 éves vagyok, 12-13 voltam amikor orálisan közösültem egy 1 évvel idősebb lánnyal, aki már előttem szintén közösült orálisan idősebb fiúval. Lehet rá valami esély? Tünetem nem nagyon volt/van. Egyszer betegen elkezdtem olvasni a tüneteket és hirtelen egyből úgy éreztem, hogy minden bajom van, de gondolom az csak a félelem miatt.

2017. márc. 5. 00:48
 1/9 anonim válasza:
Ha nem védekeztetek akkor az esély mindig ott van. De nagyon csekély. Menj el vérvételre ha nagyon izgulsz ezen! De nem sok esély van rá mint mondtam.
2017. márc. 5. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
AIDS-es biztos nem, legfeljebb HIV fertőzött. De annak is elég kevés az esélye, hogy orális szexszel elkapd a HIV-et. Mindenesetre nem ártana rendszeresen szűrésre járni, hogyha élsz nemi életet. Nem a HIV az egyetlen, amit el lehet kapni.
2017. márc. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Vérvételen ezt kimutatják? Vagy külön olyan szűrésre kell menni? Csak nekem a szüleim se tudják sajna.
2017. márc. 5. 09:30
 4/9 anonim ***** válasza:

Normál vérvétel nem mutatja ki. Van viszont ingyenes szűrés minden nagyobb városban.

Itt van ingyenes, anonim (vagyis nem kell a nevedet megmondanod) pl. Budapesten, és ha oldalt a vidékre kattintasz, akkor azt is mutatja, hol van.

De egy alkalomtól nagyon kicsi az esélye, hogy elkapd. Mindenesetre mindig védekezz, ha nemi életet élsz!

2017. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Itt a link is:

[link]

2017. márc. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze, mindig védekezni fogok, csak az orális szexnél nehezen lehet
2017. márc. 11. 19:38
 7/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy 220kmre vagyok Budepesttől, és a szüleim se tudnak erről
2017. márc. 11. 19:40
 8/9 anonim ***** válasza:

inkább le sem írom a véleményemet a szüleid neveltetési módszereiről ha már 14 évesen itt tartasz...

egyébként orális úton nehéz elkapni, de nem lehetetlen! mindig védekezz!



Egy hiv fertőzött...

2017. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szüleim neveltetési módszerét még én is tudom mondani, hogy jó. Az más dolog, hogy én mit csináltam... Köszönöm a választ!
2017. márc. 20. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!