Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi történik velem?

Mi történik velem?

Figyelt kérdés
Ájulásérzès kerülget szédül 37.0 a hőm és sírol mert nem akarok még meghalni. Pánikbeteg vagyok 2 honapja de ilyen meg nem volt velem... nagyon félek... 17f

2017. márc. 23. 19:13
 1/4 A kérdező kommentje:
Félek hogy leall a szivem.. akkorakat szur.. pedig voltam kardiologusnal es mindent re dben talaltak :(
2017. márc. 23. 19:21
 2/4 anonim ***** válasza:
Pánikrohamod van. Nem fogsz meghalni. Hallgass zenét, nézz egy filmet és mihamarabb menjél el egy pszichológushoz.
2017. márc. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj meg megnyugodni. Az első amit tudatosíts magadban, hogy nem fogsz meghalni, pánikrohamod van. A testhőd attól is lehet magasabb egyébként, hogy félsz, szorongsz de lehet egy enyhe meghűlés is. Próbálj meg beszélgetni valakivel (nem interneten hanem élőben) aki ott van veled, aki mellett biztonságban érzed magad, kicsit hátha eltereli a figyelmed a beszélgetés, ha egyedül vagy, akkor hívj fel valakit, vagy kérd meg, hogy ugorjon át hozzád.
2017. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Beszélgettem szüleimmel akik megnyugtattak már jobban érzem magam :)
2017. márc. 23. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!