Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Anyukám nagyon beteg, hogyan...

Anyukám nagyon beteg, hogyan tudok neki segíteni?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok. Anyuval élek 2 éve,apa a tesómmal.

A lényeg az,hogy diagnosztizáltak nála egy daganatot. Jövőhéten kezdi el a kemót. Hogyan tudok neki segíteni? Nagyon szeretem és mindig is jó kapcsolatunk volt,ő a világon a legeslegjobb anyuka. Mondta,hogy csak miattam akar meggyógyulni mert 17 éves vagyok és nem hagy cserben. Rettenetes módon féltem őt... elég sok minden a nyakamba szakadt (előrehozott érettségi,versenyek,dolgoznom kell ...és még ő akar vigasztalni engem,hiába mondok bármit) Ötletek?:(


2017. márc. 24. 18:58
 1/1 anonim válasza:
Kitartás. Koncentrálj a dolgaidra, oszd be minél jobban az idődet és éreztesd anyukáddal, hogy támogatod és nem kell érted aggódnia, mert veled minden oké és koncentráljon csak a gyógyulásra.A fő, hogy ne ess szét.
2017. márc. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!