Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2-es típusú cukorbeteg vagyok....

2-es típusú cukorbeteg vagyok. Részletek lent?!

Figyelt kérdés
Aktív életet élek. Sokat túrázok, sportolok, fogytam is. A kérdésem, ha van egy aktív nap sok mozgással, megengedhetek e magamnak olyan ételeket, amiket amúgy nem szabadna? Pl sültkrumpli, sütemény stb. Természetesen kis mennyiségben gondolom. Csak mert mozgással ugye visszük le a vércukrot, tehát elvileg nem tud felugrani ha kaja után mozgok. Mit gondoltok?
2017. márc. 25. 05:41
 1/3 anonim ***** válasza:

van egy kettes tiousu cukorbeteg ismerosom, aki nagyon edesszaju es tomi magaba az edesseget. termeszetesen szurja magat.


szerintem mertekkel lehet enni, bar ezt inkabb orvostol kerdezd.

2017. márc. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sejtek inzulinérzékenységét javítja a mozgás, sport, de a hasnyálmirigy nem fog tőle jobban működni. Márpedig több cukor lebontásához több inzulint kell termelnie. Én nem ennék ilyeneket, egyszerűen nem ér annyit.
2017. márc. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha evés után rögtön mozogsz vagy egy kis idő után is brutálisan megdobja a vércukrot. Szóval szerintem nem érdemes:D
2017. aug. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!