Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől lehet bedugulva az...

Mitől lehet bedugulva az orrom folyamatosan?

Figyelt kérdés
Már nem is tudom mióta...talán hetek óta szinte mindig bedugul az orrom, nem fáztam meg azóta, nem voltam beteg, nem vagyok allergiás se (legalábbis eddig 20 évem alatt nem volt semmilyen allergiás reakcióm semmire) régebben is előfordult de most meg főleg, minden egyes nap bedugul, ha nem fújok bele Rhinosprayt v valami orrsprayt akkor tuti bedugul azonnal amint elmúlik a hatása, de tudtam azt se kéne folyton fújkálni az orromba...valaki esetleg tudja , hogy mi okozhatja ezt? valami komolyabb is állhat a dolog mögött?

2017. márc. 27. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Allergiára gondoltam elsőre, de írtad, hogy az nincs.


Esetleg menj el mégis egy vizsgálatra vagy a házi orvosodhoz. Ők tudnak tanácsot adni, szükség eseten beutalni további vizsgálatokra.

2017. márc. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Orrsövény ferdülés, orrpolip vagy orrkagyló túltengés. Irány a fül-orr-gégészet!
2017. márc. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Orr mandulától nem lehet?
2017. márc. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!