Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vajon meddig lehet folyamatosa...

Vajon meddig lehet folyamatosan szedni, és ha nem lehet, mit lehetne helyette?

Figyelt kérdés
December közepén kezdtem el inni a Magnosolv port naponta egyszer az ortopédus javaslatára. Görcsölt a vádlim, achilles-ín és a lábfejem is. Amióta szedem a Magnosolvot megszűntek a görcsök. Mint utóbb CT vizsgálat során kiderült, gerincsérvem van, és ettől a lábfájdalom. Most ott tartok, hogy menni nem igazán tudok még, viszont gyógytornára elvitetem magam. A Magnosolv-ot azóta is szedem. Közben azt hallottam, hogy 30 napon túl nem egészséges szedni, abbahagyni viszont még nem merem, mert még mindig nagyon fájnak a lábaim, és érzem, hogy újra begörcsölne, ha nem szedném.

2017. febr. 15. 15:18
 1/1 anonim ***** válasza:
Akármeddig lehet szedni. Fél évente érdemes vérvételen magnézium szintet nézni. Amíg nem magas, mehet a magnézium szedés.
2017. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!