Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet ez? Olvassátok el...

Zotya... kérdése:

Mi lehet ez? Olvassátok el légyszíves.

Figyelt kérdés
Erős derék és hátfájással kezdődött szerdán. Alig bírtam járni. Azóta ez enyhült de a gyomrom, hasam ijesztően fel van puffadva és szerdán 90 kg voltam, ma meg már 102. Holnap megyek vérvételre de ha valaki sejti, hogy mi lehet ez, kérem írja meg. Sosem voltam még így megijedve.
2017. ápr. 3. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Az biztos, hogy a hirtelen testsúlynövekedés egyértelműen arra utal, hogy a szervezetedben kóros folyadékgyülem van. Ennek többféle oka lehet, mindenesetre plusz 12 kg néhány nap alatt indokolttá teheti akár a sürgősségin való megjelenést is. Fel kéne hívnod a kezelőorvost, és elmondani, mi történt. Nagy dózisú fájdalomcsillapító pl. okozhat akut veseeelégtelenséget, vagy májelégtelenséget is, ami folyadékretencióval jár, de ezeknek vannak más tünetei is. Ha esetleg kaptál szteroidot, az is járhat vizesedéssel, ami magyarázza a testsúlynövekedést.
2017. ápr. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Cataflam-ot szedem amióta fájdalmaim vannak. Az okozhatja?
2017. ápr. 3. 17:58
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem zárható ki, különösen, ha esetleg az a deréktáji fájdalom nem mechanikus, hanem veseeredetű volt.

Így neten keresztül viszont tényleg nem szeretnék tippelgetni, jobb lenne, ha felhívnád a dokidat.

2017. ápr. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!