Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek van valami a...

Szerintetek van valami a szívemmel?

Figyelt kérdés

Pár hónapja (4 hónapja) kezdődött minden mikor sportolás(focizás )közben pánikroham tört rám. Lezsibbadtam, ájulásérzetem volt, nagyon erősen és gyorsan dobogott a szívem és olyan volt mintha megsemmisülnék.. Akkor elmentünk ügyeletre ahol azt mondták hogy pszichés alapon történt ami történt. De mi azért elmentünk kardiológiára ahol minden féle vizsgálaton estem át: ekg, 24 órás holter, vérvétel, szívultrahang, mellkas röntgen és szerencsére nem találtak semmit így továbbléptem pszichiáterhez aki most gyógyszerrel kezel. Ám egy ideje (2-3 hete) megint kezdődnek különféle érzések: zsibbadások, szívszúrások.. van hogy hirtelen elkezd nagyon erősen dobogni a szívem mintha kiesne a helyéről.. vagy épp kihagy párat olyankor is megijedek hiszen olyan mintha leállna. Olyankor mindig ugyanúgy megsemmisülésérzésem van. Aztán van hogy hirtelen lezsibabdok és hideg érzés átfutja a torkom és a mellkasom... nagyon félek hogy szíveredetű a probléma... Azt hittem letudom győzni a szorongást de mostanában szinte mindennaposak a problémáim.. van hogy úgy érzem infarktusom van vagy hogy felmegyek a lépcsőn és egy hatalmasat dobban a szívem amitől megszédülök. És még a gyomromban is érzem azt a dobbanást. focizni sem merek mert mikor egyszer próbáltam foci közben annyira szúrt a szívem hogy nem mertem folytatni és akkoris ájulásérzés kerülgetett. Tehát itt tartok.. szüleim szerint egészséges vagyok... de én nagyon félek, rettegek... most épp azt érzem nagyon izzadok és a szívem olyan volt mintha leállna amitől most nagyon megijedtem... biztos hogy nincs baja a szívemnek??

F/20eves



2017. ápr. 14. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nincs, vagy nem elég a szorongásoldó a gyógyszerben, amit kaptál, és újra pánikrohamaid vannak.
2017. ápr. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Pánikrohamaid vannak, szerintem nincs baj a szíveddel.
2017. ápr. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha volt minden a sim ekg-n kivul, tehat 24 oras holter, szivultrahang stb akkor szinte kizart, hogy legyen valami a sziveddel, ha ezek mind negativak voltak. Ezek a nagy szivdobbanas erzesek ahogy irod, lehetnenek pl szivbillentyu ferdulestol vagy hasonlo, de azt a szivultrahang kimutatja. Nalam van minimalisan ez a szivbillentyu dolog, es a szivdobbanas erzes elo- elojon. 7 evig szedtem ra minimalis mennyisegu betablokkolot, de ezt 4 eve elhagyhattam, mert ismetelt szivultrahangnal egy masik kardiologus annyira picinek mondta az elterest, amire felesleges barmilyen gyogyszer.
2017. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!